ARMANDO

100% WŁOSKI MAKARON PSZENNY

PRODUKCJA

De Matteis jest szóstym, największym producentem makaronów na świecie

EKOSYSTEM

Producent, Rolnicy i Konsumenci. Każdy odgrywa ważną rolę w ekosystemie Armando, który zasilany jest zaangażowaniem i pasją każdego pracownika.

PSZENICA
ARMANDO

Nasza pszenica

ARMANDO jest wyjątkowe, ponieważ produkowane jest tylko z wyselekcjonowanych odmian 100% włoskiej pszenicy, które spełniają standardy naszych specyfikacji rolników: pszenica o minimalnej zawartości białka 14,5%, skłonność do przerabiania na makaron oraz zrównoważona ilość i jakość glutenu, aby makaron był smaczny i zdrowy.

MŁYN

Pszenica jest mielona na mąkę we własnym młynie. Mniej niż 10% włoskich producentów makaronów posiada własne młyny bezpośrednio połączone z fabryką makaronów. Kontrolujemy każdy etap przetwarzania pszenicy, od czyszczenia po przemiał, aby uzyskać zawsze świeżą mąkę i zapewnić niepowtarzalny smak naszego makaronu.

FABRYKA MAKARONU

Urządzenia do mielenia pszenicy oraz do produkcji makaronu są zaawansowane technologicznie. Zintegrowany system zakładu produkcyjnego makaronu oraz młyna pozwala na bezpośredni transport zmielonej mąki między tymi miejscami. Woda do produkcji pochodzi z krystalicznie czystych źródeł Irpinii. Nasi mistrzowie kontrolują każdy etap produkcji, aby zachować najwyższą jakość makaronu.