PSZENICA

Danie gotowe od ręki, idealne jako pyszny posiłek, doskonałe do zup lub sałatek. Wysoka zawartość błonnika. Źródło żelaza, fosforu i cynku
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

PRZEJDŹ DO KONTAKTU I ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

DUŻO WŁÓKNA, ŹRÓDŁO ŻELAZA, MAGNEZU I FOSFORU

Pszenica durum należy do rodziny roślin Gramineae. To starożytne zboże było pierwotnie uprawiane na obszarze między Morzem Śródziemnym, Morzem Czarnym i Morzem Kaspijskim. Jest bogaty w białko, gluten i błonnik pokarmowy. Zawiera również znaczną ilość karotenoidów, luteiny i beta-karotenu, z których wszystkie są silnymi przeciwutleniaczami niezbędnymi do zapobiegania starzeniu się komórek. Pszenica durum jest mielona w celu uzyskania idealnej mąki do wyrobu makaronu. Prawdziwie wszechstronne ziarno, które doskonale nadaje się do łączenia z innymi składnikami.

NATURALNIE PYSZNE O DUŻEJ ZAWARTOŚCI SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH

Gotowane na parze, 100% włoskie ziarno z certyfikowanych upraw, sezonowane w oliwie z pierwszego tłoczenia. Dzięki takiemu przygotowaniu, ziarno zachowuje wszystkie swoje właściwości oraz wydobywa aromat i smak. To znakomite źródło żelaza, magnezu, fosforu, błonnika oraz niski poziom tłuszczu nasyconego. Ciesz się smakiem dodając do sałatek, czy zup.

100% WŁOSKA PSZENICA Z ŁAŃCUCHA DOSTAW ARMANDO

Pszenica o wyjątkowej jakości tylko z upraw Armando.